danger
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2013/06/21/01 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

 Kao i više puta do sada, Dunav je i ove godine svojom snagom i veličinom ozbiljno ugrozio naš grad. Dok su u tijeku bile brojne mjere zaštite od poplave, koja srećom nije ugrozila naše područje u onolikoj mjeri kako se to dogodilo u nekim drugim dijelovima Hrvatske i Europe, u Gradskoj knjižnici Vukovar prisjetili smo se kako je to bilo davne 1965. godine.

Praćena tekstom o vukovarskim poplavama dr. Vlade Horvata, izložba starih fotografija Vukovarce je prisjetila na lipanj i srpanj 1965. kada je Vukovar bio slavonska Venecija, a Dunav je preuzeo kontrolu nad gradom i žiteljima.

Autor izložbe je djelatnik knjižnice Borivoj Čalić. Izložba će biti postavljena do kraja srpnja.

{gallery}2013/06/21/01{/gallery}