VUKOVARSKI GOLUBIĆI PONOVILI VELIKI USPJEH NA HRVATSKOM DJEČJEM FESTIVALU
U konkurenciji 26 dječjih zborova, Vukovarski golubići predstavili su se sa svojom novom pjesmom ZEMLJA za koju je glazbu napisala Kiara Lemac, tekst Lidija Miletić, za aranžman je zaslužan Branimir Jovanovac, a za koreografiju Edita Horvat.
Vukovarski golubići su za svoju izvedbu pjesme Zemlja osvojili 1. mjesto stručnog ocjenjivačkog žirija kojeg čine eminentni stručnjaci zborske glazbe i hrvatske estrade, a voditeljica zbora Dubravka Lemac dobila je priznanje Hrvatske udruge zborovođa za umjetničko postignuće u radu sa dječjim zborom.
Snimku nastupa pogledajte na https://www.youtube.com/watch?v=f2tmAkDLjRM
Golubići su i ovaj put potvrdili svoju kvalitetu i ponosno predstavili svoj grad.
- RANG - LISTA KANDIDATA - "Pokloni mi osmijeh IV"
- Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice
- JAVNI POZIV za davanje u zakup poslovnih prostora u Poslovno-inovacijskom centru BIC Vukovar
- JAVNI POZIV Za iskazivanje interesa za zakup gradskih štandova, pokretnih kućica te javne površine u svrhu prodaje prigodnih proizvoda – suvenira i ugostiteljskih proizvoda u okviru koncerta Marka Perkovića Thompsona