25.listopada u organizaciji SD "Vinkovci" iz Vinkovaca održano je 1. kolo II hrvatske lige u disciplinama zračna puška i zračni pištolj. Natjecanju je pristupilo 5 (pet) naših strijelaca i to Kiara Lemac u disciplini zračni pištolj i osvojila zlatnu medalju, u disciplini zračna puška nastupili su Samanta Moric i osvojila zlatnu medalju, Tea Njegovec brončanu a odlično četvrto mjesto zauzela je Katarina Mirosavljević. Samanti i Katarini je ovo prve natjecanje na elektronskim metama kao i prvo natjecanje uopće. U muškoj kategoriji zračne puške je nastupio Matija Sobol i u vrlo jakoj konkurenciji zauzeo 12. mjesto. Natjecanju su pristupili strijelci iz većine klubova svih pet slavonskih županija. Sada slijede pripreme za drugo kolo II lige kai pripreme ta turnire olimpijskih nada.