{gallery}2015/03/16/01{/gallery} U subotu 14.03.2015. održano je 6.otvoreno prvenstvo Brčko distrikta BIH u karateu i borilačkim sportovima gdje je uz 600tinjak natjecatelja iz deset država sudjelovalo i pet boraca Vukovarskog sokola u kick boxingu i grapplingu. Najmlađi borac Vukovarskog sokola u svom prvom nastupu u kickboxing natjecanju Mihael Pavličić (12 god.) osvojio je svoju prvu zlatnu medalju u svojoj kategoriji. Na prvenstvu su prvi put sudjelovale i dvije djevojke članice Vukovarskog sokola u kickboxingu i obje su osvojile medalje u svojoj kategoriji, Doris Ostojić zlatnu medalju i Ana Matijašević srebrnu medalju. Nikola Dinješ je osvojio srebrnu medalju u svojoj kategoriji u kickboxingu. U grapplingu no gi Denis Matijašević je ponovo bio najbolji u svojoj kategoriji i osvojio zlatnu medalju.
Trener Josip Crnjac je iznimno zadovoljan nastupom svojih boraca a pogotovo sa uspjehom najmlađeg borca i nastupom djevojaka kojima je to bio prvi nastup na natjecanju i svojevrsno "vatreno krštenje". Naporni svakodnevni treninzi, volja i upornost mojih boraca donose vrhunske rezultate na svakom natjecanju na kojem sudjelujemo. Također moram zahvaliti prije svega na pozivu za natjecanje kao i na dobroj organizaciji gosp. Mehmedaliji Brkiću i Bošku Vidoviću kao i sucu Slobodanu Noviću na fair i korektnom suđenju tijekom cijelog turnira ističe trener Crnjac.