GRADONAČELNIK PENAVA SA SURADNICIMA ODAO POČAST ŽRTVAMA FAŠIZMA
{gallery}2016/06/23/02{/gallery} U povodu Dana antifašističke borbe izaslanstvo Grada Vukovara predvođeno gradonačelnikom Ivanom Penavom odalo je počast žrtvama fašizma polaganjem vijenca i paljenjem svijeće na Trgu žrtava fašizma u Vukovaru.
Gradonačelnik Penava osudio je fašistički režim kao veliko zlo koje je zadesilo čovječanstvo, kao i komunistički totalitaristički režim u Hrvatskoj, ali i u cijelom svijetu. „Na ovaj način pozdravljamo slobodnu, suverenu i demokratsku Republiku Hrvatsku koju vodimo ka unaprjeđenju kako se prošlost ne bi ponovila", rekao je Ivan Penava, gradonačelnik grada Vukovara.
Dan antifašističke borbe se od stjecanja neovisnosti Republike Hrvatske obilježava 22. lipnja.
- RANG LISTA KANDIDATA/KANDIDATKINJA prema rezultatima provedene provjere znanja i sposobnosti - Pročelnici
- OBAVIJEST o rezultatima pisanog testiranja - Pročelnik upravnog odjela za prostorno uređenje i provedbu dokumenata prostornog uređenja i gradnje Grada Vukovara
- OBAVIJEST o rezultatima pisanog testiranja-voditelj odsjeka za obrazovanje, sport, branitelje i mlade
- RANG - LISTA KANDIDATA - "Pokloni mi osmijeh IV"
- OBAVIJEST o rezultatima pisanog testiranja - Pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo