Po Kalendaru natjecanja, ovogodišnje Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske (žene i muški) održano je u Zagrebu Na ovoj smotri najboljih hrvatskih dizača utega nastupili su natjecatelji iz svih Hrvatskih klubova a među njima i osam Vukovaraca.
Članovi Kluba dizača utega "Vukovar", imali su uspješan nastup osvojivši 7 zlatnih odličja, četiri srebra i četiri bronce. Odličja su se osvajala u sve tri dizačke discipline, trzaj izbačaj i biatlon, te su oni najkvalitetniji imali mogućnost osvajanja 3 odličja.
Po tri zlata pripala su ANI CRNJAC u kategoriji +87 kg. sa rezultatima od 70+85=155 kg. i SRĐANU MRĐENOVU do 61 kg. sa 65+84=149 kg.
Jedno zlato i dva srebra pripala su NIKOLI TODOROVIĆU do 73 kg. sa podignutih 102+125=227 kg. Dva srebra i broncu osvojio je KRISTIJAN BERTRAN +109 kg. sa 123+159=282 kg. a tri bronce si pripale NATAŠI DERMIČEK sa 45+55=100 kg. u kategoriji do 55 kg.
Plasmane na peto mjesto ostvarili su David Todorović do 81 kg. sa 96+115=211 kg. ,Mario Milčinović do 89 kg. sa 100+125=225 kg. i Leon Artuković do 102 kg. sa 100+126=226 kg.
Dok čitamo ove redove, NATAŠA i NIKOLA "pakiraju kofere" za odlazak na Maltu, gdje će braniti boje Republike Hrvatske na Kupu Europske unije u konkurenciji natjecatelja do 17 godina.
Čestitke osvajačima odličja, kao i onima koji ih ovaj put nisu osvojili, jer su svojim osobnim rekordima pokazali vidan napredak kluba.