danger
[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2015/12/14/03 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

{gallery}2015/12/14/03 {/gallery} Gradonačelnik Grada Vukovara Ivan Penava s Miljenkom Crnjac, vlasnicom elektroinstalacijskog trgovačkog obrta Crnjac potpisao je Ugovor o izvođenju radova na sanaciji javne rasvjete u ulici Franje Kuhača i ulici Kneza Višeslava u Vukovaru.

„Riječ je o još jednom u nizu projekata čiji je cilj modernizacija javne rasvjete, povećanje energetske učinkovitosti te smanjenje troškova za istu", istaknuo je Penava.

Pročelnik Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo, graditeljstvo i zaštitu okoliša Goran Martinović pojasnio je kako se radi o zamjeni postojećih stupova, temelja stupova i elektroenergetskog kabela u duljini od cca 400m u vrijednosti 143.462,50 kn.

Kako je posao dobio vukovarski obrtnik, gradonačelnik Penava je napomenuo kako na ovaj način Grad Vukovar potiče razvoj lokalnih obrtnika, te mu je iznimno zadovoljstvo kada natječaj dobije tvrtka sa područja grada Vukovara ili iz okolnih mjesta.

„Domaći sam obrtnik te na održavanju rasvjete u gradu Vukovaru radimo od samog povratka", dodala je  Miljenka Crnjac.